طراحی و اجرا غرفه های نمایشگاهی

 

غرفه سازی نمایشگاهی :

شرکت تهران برندنیگ در امر غرفه سازی و استفاده از نورهای خاص جزو اولین شرکت های غرفه سازی می باشد که با در اختیار داشتم نیروهای مجرب و مهندسین برق و کلیه ملزومات و تجهیزات برق در غرفه سازی ، قدرت روح و جلا بخشیدن به غرفه های نمایشگاهی را دارد. همچنین شرکت غرفه سازی عضو انجمن های عکاسان ایران، طراحان گرافیک و انجمن غرفه سازان ایران نیز می باشد که این خود باعث اثر مطلوب تر و بهتر در امور غرفه سازی ، نسبت به سایر شرکت های غرفه سازی که عضو انجمن غرفه سازان ایران نمی باشند شده است. متریالی که شرکت تهران برندینگ در ساخت غرفه های نمایشگاهی استفاده می کنند ورق های کاملاً نو می باشد. غرفه سازی توسط شرکت تهران برندینگ با نظارت مسقیم تکنسین و مهندسین و ناظرین غرفه ، از ابتدا تا انتهای کار انجام می پذیرد.

تیم غرفه سازی نمایشگاهی تهران برندینگ تمامی مهارت ها و انرژی خود را تا به امروز در مسیر برنامه ریزی تا نظارت برکیفیت در طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی قرار داده است.

delimiter image

شرکت تهران برندینگ

غرفه ساز عضو انجمن

delimiter image
عضو انجمن صنفی غرفه سازان ایران / انجمن طراحان گرافیک ایران / انجمن تصویربرداران ایران

پروسه غرفه سازی در شرکت تهران برندینگ به شرح ذیل می باشد:

دریافت اطلاعات اولیه در مورد طراحی غرفه ، ارسال به واحد طراحی و سه بعدی سازی ، تاییدیه از مشتری ، انجام تغییرات در صورت لزوم و درخواست مشتری ، ارسال فایل های اجرایی برای کارگاه ، برش و ساخت سازه ها ، حمل به محل نمایشگاه در روز تحویل سالن ها ، انجام کف و پارکت ، اسمبل کردن سازه ها ، نقاشی و برقکاری همزمان ، در نهایت انجام و اجرای لوگوها و استیکرها و ارسال تجهیزات و مبلمان مورد نیاز و لایت باکس ها و نظافت نهایی و تحویل غرفه نمایشگاهی به مشتری.

خدمات خاص و منحصر به فرد تهران برندینگ در غرفه سازی

ویژگی ها و خدمات ویژه ای که تهران برندینگ را از سایر شرکت های غرفه سازی متمایز می کند

delim_brown1
کیفیت بالای متریال

متریال غرفه سازی نمایشگاهی را کارفرما انتخاب میکند اما تیم تهران برندینگ جزء وظایف خود می داند که کارفرما را در انتخاب متریال مناسب ، با کیفیت و کار آمدتر برای غرفه سازی نمایشگاه راهنمایی کند. انتخاب با شماست و هر آنچه که انتخاب شما باشد را تهران برندینگ با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه برای شما فراهم خواهد کرد. لازم به ذکر است که متریال با کیفیت پایین در شرکت تهران برندینگ راهی ندارد و نخواهد داشت.

نوآوری در طراحی

ایده پردازی و زمان گذاشتن بر روی اسکچ های دستی، تمرکز بر روی خواست کارفرما ، بررسی موضوع مورد نظر برای نمایش در غرفه جزء اساسی ترین قدم برای رسیدن به یک طرح مطلوب است. تیم تهران برندینگ با قراردادن موارد فوق به عنوان اساس کار ایده های خلاقانه متناسب با موضوع نمایش را به بهترین حالت ممکن به صورت طرح ۳ بعدی به کارفرما ارائه میکند تا کارفرما کاملاً غرفه ی خود را قبل از ساخت لمس کند.

نظارت مستقیم مهندسین معماری

تیم غرفه سازی تهران برندینگ از زمان برنامه ریزی برای طراحی و اجرای غرفه سازی نمایشگاهی تا پایان نمایشگاه در کنار کارفرما خواهد بود. تیم ما در تمامی مراحل به صورت مستقیم بر روی پروژه نظارت دارد تا پروژه شما را همانطور که شایسته آن هستید با بالاترین کیفیت به شما تحویل دهند وفراموش نکنید که پایان نمایشگاه ، پایان همکاری ما نخواهد بود و تهران برندینگ در تمامی نمایشگاه ها همراه شما خواهد بود.

نمونه کارهای غرفه سازی

برخی از نمونه کارهای غرفه سازی انجام شده توسط تهران برندینگ را در زیر می توانید مشاهده کنید

در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۴۵۵۷۵۹۱ و یا در واتس اپ و تلگرام با

شماره ۰۹۳۰۶۲۲۰۶۷۲ تماس حاصل نمایید.