شرکت تبلیغاتی تهران برندینگ

شرکت پایتخت نمانام سازان با نام تجاری شرکت تهران برندینگ با پیشینه ۸ سال تجربه مدیریت در زمینه : چاپ امنیتی، چاپ فاکتور امنیتی، چاپ ، بسته بندی ، تبلیغات ، طراحی و چندین سال سابقه عکاسی صنعتی ، غرفه آرایی ، دکوراسیون داخلی و همچنین پیشرو در زمینه طراحی وب سایت با اتکا به هنر و خلاقیت پرسنلی توانمند ، قدمی نو در عرصه تبلیغات با دید و نگاهی متفاوت نهاده است. شرکت تهران برندینگ از معدود شرکت هایی می باشد که کلیه خدمات فوق را در قالب یک تیم واحد و در کنار هم گرد آورده است . سرلوحه ما ، انجام کلیه امور فوق با دقت ، ظرافت و نظم بوده که با نظارت مستقیم مدیریت مجموعه انجام می پذیرد .

 

از زبان مشتریان

برترین شرکت طراحی

کاربردهای رایج طراحی گرافیک در شرکت های تبلیغاتی شامل هویت (لوگو و نام تجاری) ، انتشارات (مجلات، روزنامه‌ها و کتاب‌ها) ، تبلیغات (چاپ، پوسترها، بیلبوردها) ، گرافیک وب‌سایت، علائم و بسته‌بندی محصولات است. به عنوان مثال، بسته‌بندی محصول ممکن است شامل یک لوگو و یا دیگر آثار هنری، متن‌های سازمان‌یافته و عناصر طراحی خالص از جمله عکس‌ها، اشکال و رنگ باشد که ساختار متحد قطعه را شکل می‌دهند.

علی اسکندری – مدیر عامل شرکت آمیا

هسته اولیه شرکت تبلیغاتی تهران برندینگ توسط آقای مهندس مهیار تهرانی شکل گرفت . تلفیق تجربیات چندین ساله  ایشان در مدیریت کسب‌و‌کار و فن‌آوری‌های نوین و نیز تحلیل و شناخت فرصت‌های موجود در زمینه بازاریابی خدمات در کشور ، موجب گردید تا حوزه خدمات زیبایی پزشکی را به‌عنوان اولین بازار تخصصی خود انتخاب نماید .

خدماتی که ایشان در مسیر بازاریابی در زمینه پزشکی-زیبایی انجام دادند نظیر:

طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی/خدمات چاپ و بسته بندی و طراحی گرافیکی/طراحی و بهینه سازی وب سایت/عکاسی صنعتی و تبلیغاتی و همچنین محیطی بوده است.

شرکت تبلیغاتی تهران برندینگ در طی سال‌های اولیه فعالیت خود با تمرکز بر خدمات و توانایی های تیم، خدمات متنوع و ارزشمندی را به شرکت‌های تجهیزات پزشکی وزیبایی، همچنین پزشکان متخصص ارائه داد.

از جمله این خدمات می‌توان به تدوین و پیاده‌سازی برنامه استراتژیک، تدوین برنامه جامع بازاریابی، ایده پردازی و اجرای فعالیت‌های ارتباطی و روابط عمومی، طراحی و پیاده‌سازی و مدیریت دارایی‌های دیجیتال (وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی و…) و همچنین طراحی و مدیریت هویت سازمانی و برند سازی شخصی پزشکان اشاره نمود

تیم تهران برندینگ

تیم تهران برندینگ با بسط تجربیات و توانمندی‌های خود اقدام به توسعه بازار نمود و ارائه خدمات وب سایت/ غرفه سازی نمایشگاهی / عکاسی صنعتی و تبلیغاتی و آثار گرافیکی همراه با چاپ و بسته بندی به شرکت های صنعتی و غذایی / محصولات لوکس و تجارت الکترونیک را به بازارهای تخصصی خود افزود .

مأموریت

مأموریت ما در شرکت تهران برندینگ ارائه مشاوره و پیاده‌سازی راه‌کارهای اثربخش توسعه کسب‌و‌کار برای سازمان‌های پیشروی کشورمان با اعتقاد به ارزش‌آفرینی و تکیه بر به‌روزترین و خلاقانه‌ترین ایده‌ها و ابزارهای بازاریابی در کنار بهره‌مندی از متخصصان توانمند و فن‌آوری‌های نوین است .

اصول ارزشی

نوآوری و اعتقاد به کاربری روش‌های علمی و فن‌آوری‌های ‌روز
خلاقیت به‌عنوان عنصر کلیدی ایجاد تمایز
اعتقاد به کار تیمی و تصمیم‌گیری بر اساس خرد جمعی
ارزش‌آفرینی و تعهد به جامعه
احترام به حقوق مشتری و ارزش افزایی برای تمامی ذی‌نفعان
اعتقاد به سرمایه‌های انسانی به‌عنوان مهم‌ترین سرمایه و عامل اصلی رشد و تعالی سازمان

چشم‌انداز

شرکت غرفه سازی نمایشگاهی تهران برندینگ با اعتقاد به نوآوری ، ارزش‌آفرینی و تلاش روزافزون به دنبال کسب جایگاهی اثربخش در توسعه کسب‌و‌کارهای کشورمان و درنتیجه بهبود کیفیت زندگی مردم هستیم و در این راه باور داریم که رتبه اول سازمان‌های خدمات بازاریابی را به دست می‌آوریم.

در صورت نیاز به مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۴۹۹۲۰۵۹ و یا در واتس اپ و تلگرام با

شماره ۰۹۳۰۶۲۲۰۶۷۲ تماس حاصل نمایید.