غرفه سازی

غرفه سازی

غرفه سازی

غرفه سازی

صنعت نمایشگاهی و غرفه سازی امروزه بسيار پيشرفت كرده و تاثير بسزایی برای كارفرمایان داشته است. غرفه سازی با برنامه ريزی های دقيق و مناسب در زمان كوتاه انجام می پذيرد . البته غرفه سازی به دور از برنامه ریزی مناسب به سختی صورت گرفته و احتمالا در زمان معين به اتمام نخواهد رسيد .

بنابر اين پيشنهاد ما به كارفرمايان اين است كه ضمن انتخاب طرح مناسب ، حتما شرکت غرفه سازی مجرب و متعهد برگزینند .

چرا كه با وجود محدوديت زمانی برای اجرای غرفه نمایشگاهی در هنگام ساخت غرفه نمایشگاهی برای انتخاب پیمانكاری ديگر بسيار دير است و قالباً ديده شده است كه متاسفانه پيمانكار غير متعهد ، غرفه نمایشگاهی را در مراحل اوليه اجرا نسبت به تعهدات خود پايبند نبوده است .

كارفرما علاوه بر اينكه هزينه بسيار زيادی را بابت غرفه نمایشگاهی خود پرداخت كرده ، بلكه زمان و انرژی زيادی صرف كرده و در نهايت غرفه سازی مناسبی نداشته است .

غرفه سازی

غرفه سازی مناسب شامل برنامه زمان بندی با همكاری تمامی گروه های متعهد به پيمانكار غرفه سازی می باشد . اين زمان بندی در واقع هماهنگی بين نيروهای طراحی با نيروی نجاری ، برقكاری ، كف سازی ، نقاشی ، چاپ و … و از سوی ديگر ايجاد نظم و برنامه ریزی اين نيروها با ستاد برگزاری نمایشگاه و مدير سالن است .

كارفرما پس از دريافت پلان نمایشگاهی خود، با دقت ولی هر چه سريع تر شركت غرفه سازی مناسب را انتخاب می کند و پلان مربوطه را در اختيار شركت غرفه سازی می گذارد .

سپس بعد از هماهنگی های لازم برای اخذ مجوز از ستاد مربوطه اقدام ميكنيم .

پس از صدور مجوز ، نقشه های اجرایی به گروه نجاری تحويل داده مي شود تا در كارگاه ، غرفه سازی انجام پذيرد .

پس از تحويل زمين غرفه نمایشگاهی ، غرفه نمایشگاهی ساخته شده از كارگاه به محل نمايشگاه حمل و پس از تخليه بار تكه های ساخته شده همانند پازل ، دقيق و طبق طراحی در محل زمين غرفه نمایشگاهی به هم متصل شده و غرفه نمایشگاهی تكميل ميگردد . پس از آن مرحله نقاشی انجام مي شود .

زمينه برای نقاشی اصلی آماده ميگردد سپس رنگ ها ساخته شده و نقاشی غرفه نمایشگاهی تكميل می گردد .

در مرحله برقكاری ، ضمن مشورت هاي لازم با ناظر ، محل برقها ، چراغ های مورد نياز در هر محل ، محل پريز ها و … مشخص گرديده و برقكار برشها و اتصالات مربوطه را انجام  ميدهد . چاپ ها ، بنر ها ، نوشته ها و … همه و همه به ترتيب با نظم و هماهنگی ، با همبستگی و team working صورت ميگيرد .

غرفه سازی

برای داشتن یک غرفه نمایشگاهی ایده آل نیاز به یک شرکت غرفه سازی حرفه ای ، مجرب و متعهد و متخصص دارید .

یکی ديگر از نكاتی كه غرفه نمايشگاهی شما را نسبت به غرفه های ديگر متمايز می كند ، مدرن و به روز بودن غرفه نمایشگاهی شماست .

همانطور كه آشكار است كارفرما برای شركت در نمایشگاه هزینه های گزافی پرداخت می كند .

پس براي قدرت نمایی خود نياز به غرفه سازی دارد كه در زمان نمایشگاه بازدید كنندگان را به سوی خود جلب كند و ذره ای از هزينه كارفرما بی ارزش شمرده نشود .

در غرفه سازی نمايشگاهی شما ، بايد از هر متر مربع استفاده بهینه شود . كاربری بهینه از غرفه نمایشگاهی شما هدف ماست تا هزینه های پرداخت شده ، به هدر نرود و در عين حال به نتيجه دلخواه كارفرما برسيم .

در طراحی غرفه نمایشگاهی باید به موضوع نمایشگاه و محصول شركت كارفرما توجه بسیاری شود . هماهنگی كامل بین طرح غرفه نمایشگاهی و محصول شركت شما از نكات مهم غرفه سازی می باشد .

 

تهران برندینگ